OSZTÁLYAINK

ALSÓ TAGOZAT
FELSŐ TAGOZAT

6.a OSZTÁLY

6.b OSZTÁLY

7. OSZTÁLY

SPECIÁLIS NEVELÉSI IGÉNYŰ TAGOZAT

 

 

A SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA TANULÓINAK NÉVSORA A 2020/2021. TANÉVBEN

 

1. osztály
Osztálytanító: Gyenesné Farkas Gyöngyi
1. Bódi Martin István
2. Csanádi Réka Csenge
3. Csontos Szabolcs
4. Gazsi Anna
5. Gazsi Rebeka
6. Gigor Mária
7. Gömöri Hanna
8. Ilie Hanna
9. Kárpáti Viktor
10. Kettinger Olivér
11. Kispál Tamás
12. Kiss Luca Viktória
13. Krekács Larina
14. Maka Dávid

15. Makkai Olivér
16. Makula Róbert Zsolt
17. Molnár Tímea
18. Motolai Bence
19. Nagy Szabolcs
20. Pap Liliána
21. Polenyik Léna
22. Puskás Rebeka Lenke
23. Szabó Ádám
24. Szvercsek Zsolt Zsombor
25. Várdai Noel Ferenc
26. Végh Eszter
27. Zemen Gergő
28. Zubán Alexandra Lea

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

2. osztály
Osztálytanító: Szücsiné Horinka Erika
1. Balogh Anna Sarolta
2. Bódi Mátyás Pál
3. Farkas Johanna
4. Gerecze Virgil
5. Gyenes Bence
6. Holecz Hanna
7. Jandó Dániel Norbert
8. Juhász Isván Roland
9. Kerezsi Zsófi
10. Kettinger Botond
11. Kocsis Petra

12. Kovács Ábel
13. Lakatos Dominik László
14. Lilik Lívia Mária
15. Liszkai Botond László
16. Lukács Natasa
17. Rakovits Márk
18. Szalay Márta Judit
19. Végh Nóra
20. Vida Vitéz Benedek
21. Zárda Dénes

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

3. osztály
Osztálytanító: Jámbor Melinda
1. Antalicz Máté
2. Bacsa Csenge Andrea
3. Balázs Angelika Gyöngyi
4. Baranyi Tamás Sándor
5. Holecz Boglárka
6. Ivanics Benett
7. Keresztesi Vanda Vanessza
8. Kovács Álmos
9. Lukács Zénó
10. Molnár Viktória
11. Nagy-Kovács Boglárka

12. Péter Lilla
13. Rácz Bálint
14. Sipos Nikolász Róbert
15. Szabó-Zemen Noel
16. Szántai Jázmin Éva
17. Szekrényes Laura
18. Tatai Norman Hunor
19. Varga Gábor Zoltán
20. Végh Árpád
21. Zubán Katalin Nikoletta

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

4. osztály
Osztálytanító: Brecsokné Laczkó Márta
1. Bielik Ramóna
2. Dévai Gergő
3. Farkas Amanda
4. Farkas Dávid Károly
5. Farkas Ramóna
6. Gallai Sándor Levente
7. Huszár Abigél
8. Ilie Abigél
9. Jandó Petra
10. Juhász Dávid Erik
11. Kálló Mirjam Viktória
12. Kalló-Puki Fruzsina Dorka
13. Katona Mátyás
14. Kecskés Fanni
15. Kerezsi Balázs

16. Kispál Anna Mária
17. Kiss Zalán Antal
18. Kovács Katica
19. Lakatos Zoé Jázmin
20. Makkai Emília
21. Oláh Kamilla
22. Sennovitz Balázs Csaba
23. Szigeti Bence Antal
24. Szilágyi Andrea
25. Szilágyi Veronika
26. Szilágyi Zoltán
27. Szvitek Patrícia
28. Varga Maja Kamilla
29. Veres Panna

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

5. osztály
Osztályfőnök: Pálinkásné Petik Éva
1. Bódi Miklós Gábor
2. Csiszár Bálint András
3. Csontos Eszter
4. Csorba Bettina
5. Diószegi Attila Rómeó
6. Fábián Eszter Virág
7. Jandó András Richárd
8. Józsa Vilmos
9. Kovács Elina
10. Molnár Viktor Márk
11. Nagy Mátyás

12. Olasz Réka
13. Polenyik Kristóf
14. Samu Hanna
15. Szekrényes Nóra
16. Szentgyörgyi Lana
17. Szerdahelyi Jázin
18. Szijártó Márk
19. Szücsi Botond Márk
20. Uzseka Dávid
21. Valóczki Kincső Erzsébet
22. Váradi Boglárka

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

6.a osztály
Osztályfőnök: Egegi Ádám
1. Csuka Rikárdó Roland
2. Ecseri Márk
3. Forgács-László László
4. Földi Krisztián Szebasztián
5. Győző-Molnár Bence
6. Juhász Gábor
7. Jutai Borka
8. László Ferenc
9. Mikes Marcell Botond

10. Oláh Levente
11. Sárközi Tamás
12. Szántai Zita
13. Szvitek Nikolett
14. Váradi Szebasztián Leon
15. Varga Nóra Erzsébet
16. Zemen Hanna
17. Zemen Zsombor

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

6.b osztály
Osztályfőnök: Tóth Csaba
1. Farkas Lajos Roland
2. Földi Norbert György
3. Hella Ágota
4. Kovács Martin Levente
5. Kovács Mira
6. Kurgyis Nikoletta
7. Lakatos Alex Géza
8. Liszkai Pálma Julianna
9. Nagy Péter László

10. Pozsgai Milán
11. Samu Zsombor
12. Sárközi János Krisztián
13. Solymosi Anna
14. Szepesi Zsombor
15. Szvercsek Jázmin
16. Varga Blanka Natasa
17. Vidák Bence

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

7. osztály
Osztályfőnök: Korponai László
1. Bakó Ádám
2. Baranyi Réka Ilona
3. Bíró Máté Balázs
4. Búzás Bence István
5. Csordás Sámuel
6. Dajnics Kitti Anna
7. Dévai Adrienn
8. Farkas Réka
9. Gáspár Anikó Orsolya
10. Jandó Attila Koppány
11. Józsa Dávid

12. Kalucza Miklós Krisztofer
13. Kovács Kristóf
14. Laczkó Barnabás
15. Philipp Róbert Erik
16. Rózsa Botond
17. Szappanos Ákos
18. Szvercsek Szelina
19. Teigler Péter István
20. Varga Róbert
21. Vékony László
22. Zemen Zalán

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

8. osztály
Osztályfőnök: Fábryné Salvári Katalin
1. Baranyi Veronika
2. Bobák Kevin
3. Budai Gábor
4. Fábri Noémi
5. Farkas Attila
6. Földi Tamás Gábor
7. Gódor Rebeka Luca
8. Hatalyák Bálint
9. Keresztesi Viktória Zsuzsanna
10. Kocsis Máté
11. Kulcsár Zsófia Petra

12. Mácsik Csongor
13. Mag Petra
14. Magda László
15. Méhes Tünde Mónika
16. Olasz Levente
17. Pálinkás Péter
18. Péter Anna
19. Szabó Ákos
20. Szénási Erzsébet Krisztina
21. Varga Ákos
22. Varga Nimród

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

S.N.I. 1-8. osztály
Osztályfőnök: Korponai Gáborné
1. Karpf Richárd 3. osztály
2. Horváth Krisztina 5.osztály
3. László Gábor Dominik 5.osztály
4. Tóth Krisztián Jenő 5.osztály
5. Galbács Dániel 7.osztály
6. Kocsis Róbert 7. osztály

 

Teljes méret megtekintéséhez kattintson az osztályképre!

 

VISSZA A LAP TETEJÉRE!

 

 

 

 

 

                                                                                                                      Köszöntõ beszédAz iskola múltjaAz iskola okirataiAlapítványunkMinõségbiztosítás