A tanköteles tanulók első évfolyamra való beiratkozásra meghatározott időszak közzététele már nem releváns.

Az általános iskolánkban végzett tanulók első két középiskolai évfolyamukon elért, tanév végi tanulmányi eredményeiről ezeket a tájékoztatókat kaptuk a középiskoláktól.

Helyi értékelési szabályzatunk nincs, az értékelés helyben szokásos mikéntjét a pedagógiai program szabályozza.

Intézményünkben két kollégánál történt pedagógiai-szakmai ellenőrzés. Ezek megállapításai itt találhatók: értékelés_1; értékelés_2

A többi dokumentum már eddig is olvasható volt a honlapon az Aktuális vagy a Különös közzétételi lista menüben.

Köszöntõ beszédAz iskola múltjaAz iskola okirataiAlapítványunkMinõségbiztosítás